Ceník povinného ručení


Každá pojišťovna sice má svůj zasebník, ale ten bývá nepřesný a nepřehledný. Nepřesný především proto, protože na každého zákazníka se vztahuje jiná cena podle jeho konkrétního vozu a podle řidičovi historie. Ani sjednocený ceník napříč pojišťovnami by tedy nebyl nic platný.

Z tohoto důvodu nabízíme řidičům kalkulačku povinného ručení, aby v ní zjistili přesnou cenu, kterou u různých pojišťoven zaplatí.


Cena povinného ručení je tvořena vším, co vidíte v kolonkách naší kalkulačky - to je tedy především vůz, jeho kubatura, výkon, hmotnost, rok výroby, věk řidiče, délka jeho bonusového období (jízdy bez nehod), počet pojistných událostí a frekvence platby za povinné ručení. Pokud chcete platit méně, zvolte roční platbu.

Jak vidíte, těžko můžete takto sestavenou cenu vyčíst z nějakého sazebníku.

Orientační příklady povinného ručení


Objem v cm3 Běžná cena Naše cena
s bonusem
Úspora
do 1000 cm3 2 329 Kč 1 357 Kč 972 Kč
Sjednat
1001 - 1350 cm3 2 411 Kč 1 620 Kč 791 Kč
Sjednat
1351 - 1850 cm3 2 644 Kč 1 894 Kč 750 Kč
Sjednat
1851 - 2500 cm3 3 192 Kč 1 905 Kč 1 287 Kč
Sjednat
nad 2500 cm3 3 800 Kč 2 168 Kč 1 632 Kč
Sjednat


Ušetříme vám peníze

Možná máte štěstí a máte tu nejvýhodnější nabídku povinného ručení sjednanou. V tom případě gratulujeme. Pokud tomu tak není, nabízíme vám srovnání cenových nabídek, které nabízí pojišťovny přímo vám na míru. Stačí vyplnit pár údajů o sobě a o vozidle. Takové porovnání vás k ničemu nezavazuje a ani při dokončení až do sjednané smlouvy si nemusíte vybírat tu nejlevnější. Záleží na vás.

Ušetříme vám čas

Služba porovnání povinného ručení přes naši online kalkulačku je srovnatelná s návštěvou poboček. Jsou tu ale dva zásadní rozdíly. Přes internet získáte lepší cenu kvůli menším nákladům a především informace získáte do tří minut. Zkuste se zamyslet nad tím, jak dlouho by vám trvalo, oběhnout všechny pobočky osobně. To by bylo potřeba pro získání nabídek na míru.

Nic po vás nechceme

Naše kalkulačka povinného ručení je naprosto zdarma! Povinko.cz žije z partnerských provizí, které inkasuje přes třetí stranu od pojišťoven.
Nezáleží nám na tom, jakou pojišťovnu si zvolíte, protože provizi máme ve všech případech stejnou. To zaručuje, že neupřednostňujeme jednu pojišťovnu před druhou a rady na tomto webu jsou proto vždy nezávislé.

Získejte až o 7.000,- Kč levnější povinné ručení!

Vyplňte naši jednoduchou kalkulačku a zjistěte, která pojišťovna nabízí nejlevnější povinné ručení.

Online kalkulačka

Srovnání pojišťoven povinné ručení

Povinko je nezávislý porovnávač cen povinného ručení. Umožňuje každému motoristovi porovnat povinné ručení napříč pojišťovnami a usnadnit si tak svou zákonnou povinnost.

Zajistěte se povinné ručení online s Allianz Direct.

Neztrácejte svůj drahocenný čas a duševní zdraví obíháním pojišťoven. Povinko vám porovná cenu povinného ručení během okamžiku. Stačí kliknout na porovnávač, vyplnit pár políček a je vymalováno. Přehled pojišťoven podle jejich cen leží před vámi.

Cena se váže přímo na konkrétní vůz a řidiče. To je něco, co z těch nepřehledných ceníků pojišťoven nevyčtete. A ještě jedna dobrá zpráva! Kalkulačka neupřednostňuje žádnou pojišťovnu a je naprosto zdarma!

  • sjednání pojištění online
  • porovnání cen povinného
  • výrazná úspora času
  • šetření mnoha nervů
  • nejlevnější povinné ručení
logo

Kalkulačka povinného ručení

© Povinko | Všechna práva vyhrazena