Je kalkulačka nezávazná?

Vyplněním kalkulačky povinného ručení se k ničemu nezavazujete. Přehled cen získáte naprosto zdarma a bez jakéhokoliv úvazku. Pokud vás však cena zaujme, není nic jednoduššího, než pokračovat kliknutím na konkrétní pojišťovnu a za pár kliknutí si výhodné povinné ručení sjednat online. Zelenou kartu obdržíte ihned mailem a můžete jezdit. Originál v papírové podobě obdržíte druhý den poštou.

Budeme také rádi, když se nám pochlubíte, kolik jste na kalkulačce povinného ručení vydělali peněz, případně se svěříte s nějakým nedostatkem, který jsme zatím nevychytali.

 • úspora až 70%
 • zelená karta obratem
 • kalkulace do minuty

Co získám vyplněním?

 • tisíce korun ročně
 • přehled bez obíhání
 • pomoc s převodem

Jestli hledáte důvod, proč se obtěžovat vyplňováním nudných kolonek, přínos je prostý. Vyplněním kalkulačky získáte přehled, za kolik vám vaše auto jaká pojišťovna pojistí a přitom nemusíte obcházet pobočky. Za takovou malou informaci nic nedáte. Pak už záleží na vás, jestli vás cena zaujala a jestli se rozhodnete pokračovat formulářem až do sjednání z pohodlí domova.

Pokud si s něčím v průběhu sjednávání nebudete vědět rady, k dispozici vám je operátorka či operátor call centra.

Povinné ručení: kalkulačka - co umí?

V poslední době se po internetu propagují online kalkulačky všeho možného. V čem je taková kalkulačka povinného ručení vůbec výhodná? Představme si na chvilku, že žádný internet není a potřebujete nejlevnější povinné ručení. Nezáleží na tom, jestli doposud žádné nemáte, nebo máte nějaké drahé pojištění a rádi byste levnější. Nestačilo by vám jen sebrat ceníky ze všech pojišťoven. Museli byste na všechny pobočky postupně dojít, popsat jim vaše údaje, údaje o vozidle a nechat si vypracovat nabídku pro váš konkrétní případ.

Jen dvě pobočky by vám zabrali celé odpoledne a než byste oběhli všechny kvůli vzájemnému porovnání, možná byste si museli vzít i týdenní dovolenou. Právě internetová kalkulačka povinného ručení vás tohoto obíhání ušetří.

Kalkulačka povinného ručení

Díky kalkulačce zákonného pojištění vozidel vám budou stačit maximálně 3 minuty na vyplnění údajů a za pár vteřin po odeslání už máte porovnání stovek možností. Kalkulačka vám ukáže seznam pojišťoven, který bude seřazen podle ceny jejich nabídky šité na míru vašemu případu. Pak už je jen na vás, jestli si vyberete tu nejlevnější, nebo třeba jinou z levnějších, která vás nalákala na další výhody. V kalkulačkách není problém si dané pojištění pár kliknutími rovnou sjednat.

Samozřejmě si můžete najít nabídky na stránkách pojišťoven a stáhnout si jejich ceníky, pokud budou aktuální. vyznat se v nich ale bude chtít hodně důvtipu, hodně času a nebudou personalizované. Proto se klidně může stát, že výsledná částka bude ve vašem případě úplně jiná. V tomhle je kalkulačka povinného ručení k nezaplacení.


Díky kalkulačce povinného ručení už nemusíte obíhat pobočky pojišťoven k porovnání nabídek

Je kalkulačka "cinklá"?

Možná jste se setkali s názorem, že kalkulačka povinného ručení ukazuje na prvním místě tu pojišťovnu, ze které má provozovatel nejvyšší provizi. Nedává to smysl. Nejvyšší provizi si může dovolit zaplatit jen nejdražší nebo jedna z nejdražších pojišťoven a ta jen těžko může vyjít ve výsledku kalkulace jako nejvýhodnější.

Pokud by se s cenou manipulovalo tak, aby vyšla, vzniklo by nedorozumění. Zákazník, který by si takovou pojistku chtěl ihned sjednat, by požadoval stejnou cenu, jaká mu vyšla v kalkulačce a takovou by drahá pojišťovna nemohla nabídnout. Obchod by tedy nevznikl a tako cesta k zákazníkovi by se nikomu nevyplatila.

Kalkulačka Povinko.cz má navíc ze všech pojišťoven stejnou provizi. Motivací zde tedy není upřednostnit jednu pojišťovnu před druhou. Díky tomu zůstávají i ostatní rady na tomto webu nezávislé.

Proč je cena přes kalkulačku levnější?

Levnější cena přes online kalkulačku povinného ručení má dva hlavní důvody. Ten první je nesrovnatelně levnější získání nového zákazníka. Pro zákazníka získaného přes internet nepotřebuje pojišťovna stavět drahé pobočky, platit zaměstnance, vybavení a podobně. Respektive ona je sice staví, ale online zákazníci ty pobočky nevytěžují.

Druhým důvodem je jakási množstevní sleva. Internetový dodavatel dodá pojišťovně velké množství zákazníků a právě díky množství je za ně pojišťovna ochotna nabídnout levnější produkt. U jednotlivého zákazníka by se jim tak výrazná sleva nevyplatila, protože náklady na získání a obhospodaření každého jednotlivého klienta zvlášť jsou oproti skupině nesrovnatelné.

Na srovnávači pojištění tak můžete vydělat hned několikrát. Získáte zajímavou nabídku za nižší cenu než na pobočce, získáte srovnání povinného ručení šité na míru vašemu případu a ještě ušetříte čas spojený s obíháním pojišťoven.

Povinko je nezávislý porovnávač cen povinného ručení. Umožňuje každému motoristovi porovnat povinné ručení napříč pojišťovnami a usnadnit si tak svou zákonnou povinnost.

Zajistěte se povinné ručení online s Allianz Direct.

Neztrácejte svůj drahocenný čas a duševní zdraví obíháním pojišťoven. Povinko vám porovná cenu povinného ručení během okamžiku. Stačí kliknout na porovnávač, vyplnit pár políček a je vymalováno. Přehled pojišťoven podle jejich cen leží před vámi.

Cena se váže přímo na konkrétní vůz a řidiče. To je něco, co z těch nepřehledných ceníků pojišťoven nevyčtete. A ještě jedna dobrá zpráva! Kalkulačka neupřednostňuje žádnou pojišťovnu a je naprosto zdarma!

 • sjednání pojištění online
 • porovnání cen povinného
 • výrazná úspora času
 • šetření mnoha nervů
 • nejlevnější povinné ručení
logo

Kalkulačka povinného ručení

© Povinko | Všechna práva vyhrazena