Kdo stojí za webem povinko.cz a za nabízenou kalkulačkou?

Poskytovatel kalkulačky

Porovnej24
Sokolovská 215
Praha 9
190 00

Po - Pá 9:00 - 17:00
Tel.: +420 810 800 080

Správce webové stránky

Nové jméno
dotFOX

E-mail:

Provozovatel webu pouze zprostředkovává služby nabízené kalkulačky. Obracejte se na něj pouze v případech týkajících se provozu webu povinko.cz.

Získejte až o 7.000,- Kč levnější povinné ručení!

Vyplňte naši jednoduchou kalkulačku a zjistěte, která pojišťovna nabízí nejlevnější povinné ručení.

Spočítat cenu

O webu

Web se netají tím, že je affiliate. Vydělává díky provizím, není však placen přímo od pojišťoven, ale od partnera a to za každou správně vyplněnou žádost. Není tedy motivován k upřednostňování jedné pojišťovny před druhou. Tím je zajištěno, že texty, články a tipy, které zde najdete, budou vždy nestranné a nezaujaté. Web Povinko.cz se také netají vlastníkem na rozdíl od konkurenčních affiliate srovnávačů. Funguje již od roku 2010, v roce 2012 získal nový vzhled a celkovou rekonstrukci, v roce 2013 pak další a stále se na něm maká.

Povinko je nezávislý porovnávač cen povinného ručení. Umožňuje každému motoristovi porovnat povinné ručení napříč pojišťovnami a usnadnit si tak svou zákonnou povinnost.

Zajistěte se povinné ručení online s Allianz Direct.

Neztrácejte svůj drahocenný čas a duševní zdraví obíháním pojišťoven. Povinko vám porovná cenu povinného ručení během okamžiku. Stačí kliknout na porovnávač, vyplnit pár políček a je vymalováno. Přehled pojišťoven podle jejich cen leží před vámi.

Cena se váže přímo na konkrétní vůz a řidiče. To je něco, co z těch nepřehledných ceníků pojišťoven nevyčtete. A ještě jedna dobrá zpráva! Kalkulačka neupřednostňuje žádnou pojišťovnu a je naprosto zdarma!

  • sjednání pojištění online
  • porovnání cen povinného
  • výrazná úspora času
  • šetření mnoha nervů
  • nejlevnější povinné ručení
logo

Kalkulačka povinného ručení

© Povinko | Všechna práva vyhrazena