Jak získat nejlevnější povinné ručení?

Vzácně mají klienti nejlevnější povinné ručení. Abychom jim ušetřili peníze, najdete na našem webu kalkulačku povinného ručení. S kalkulačkou můžete najít z nabídek napříč pojišťovnami nejlevnější pojištění jedním kliknutím. Získáte tak kromě přehledu také okamžité sjednání povinného ručení s cenou až o 7.000,- Kč menší než u dražších pojistek. To vám jednoduše ušetří peníze i starosti na jednom místě.


  • úspora až 70%
  • zelená karta obratem
  • porovnání do minuty

Kolik můžu ušetřit na povinném ručení?

Jirka

Většinou dostanete povinné ručení už při koupi vozu přímo od prodejce, ale nemáte jistotu, jestli pro vás vybral to nejlepší. Díky webu povinko.cz můžu porovnat, která pojišťovna mě vyjde nejlevněji a zároveň která mi nabídne jaké krytí.
- Jiří Horák

Hana

Porovnat povinné ručení mě napadlo podruhé. Mile mě překvapilo, že se dá sehnat lepší cena než na pobočce a navíc nemusím nikam chodit. Rychlost, cena a pohodlí není vykompenzováno žádným nutným zlem. Jednoduše jsem dostala zelenou kartu a platím teď třetinu toho, co dřív.
- Hanka Petráková


Objem v cm3 Běžná cena Naše cena
s bonusem
Úspora
do 1000 cm3 2 329 Kč 1 357 Kč 972 Kč
1001 - 1350 cm3 2 411 Kč 1 620 Kč 791 Kč
1351 - 1850 cm3 2 644 Kč 1 894 Kč 750 Kč
1851 - 2500 cm3 3 192 Kč 1 905 Kč 1 287 Kč
nad 2500 cm3 3 800 Kč 2 168 Kč 1 632 Kč

Získejte až o 7.000,- Kč levnější povinné ručení!

Vyplňte naši jednoduchou kalkulačku a zjistěte, která pojišťovna nabízí nejlevnější povinné ručení.

Spočítat cenu

U koho si sjednat nejlevnější povinné ručení?

Na tomto webu se můžete dočíst, proč je důležité mít povinné ručení, ať už z hlediska ochrany, které nabízí, nebo sankcí, které nám hrozí v případě nepojištění. Pokud ho tedy stále ještě nemáte, nebo přemýšlíte o změně pojišťovny, tento tip je pro vás.

Když už povinné ručení platit musíme, proč platit zbytečně víc? V minulosti nabízela povinné ručení pouze Česká pojišťovna. Dnes ale díky otevřenému trhu máme na výběr z mnoha pojišťoven, které se předhání s nabídkami. To je pro nás samozřejmě dobře, protože tím se cena snížila.

Cena závisí nejen na typu a stáří vozu, ale také na řidiči. Pojišťovny se snaží zvýhodňovat bezproblémové a zkušené řidiče. Pokud chcete získat tu nejlepší cenu, nechte si vypočítat nejvýhodnější nabídku ze všech pojišťoven přímo šitou pro váš případ. Od toho slouží povinné ručení porovnání, kde si můžete sjednat pojistku online. Nemusíte nikam chodit. Ušetříte až 70% z ceny pojištění díky naší kalkulačce povinného ručení. Pro další snížení ceny jednoduše jezděte opatrně a bez nehod.

Povinné ručení - porovnání

Porovnání povinného ručení je možné provést mnoha způsoby. Můžete porovnávat podle ceny, výše krytí, kvality doprovodných služeb, prozákaznického přístupu a podobně. S nějakou z pojišťoven má řada z nás nejrůznější zkušenosti. Hodnotit kritérium kvality by bylo velmi nepřesné, protože ji nelze zobecňovat. Každému vyhovuje něco jiného a někdo může mít pozitivní zkušenost s pojišťovnou, se kterou má jiný negativní zkušenost. Doplňkové služby jsou také velmi rozmanité a pokud jedna nabízí něco, co ostatní ne, pak další nabízí něco jiného, co zase nemá ta první.

Jak vidíte, jiné, než cenové srovnání, je velmi komplikované. I když tedy srovnáváme podle ceny, v žádném případě netvrdíme, že nejlevnější znamená nejlepší. Samotný finální výběr je vždy na vás.

Povinné ručení - kalkulačka

Náš Srovnávač povinného ručení srovnává pojišťovny podle ceny. Neznamená to však, že vždy doporučujeme tu první, nejlevnější, která vám vyšla. Kalkulačka je jen nástroj, který vám ukáže přehled. Je to jakási mapa, podle které si vyberete, kam chcete jít. Doporučujeme vybrat si pojišťovnu, se kterou už máte vy nebo vaši blízcí pozitivní zkušenost. Nejlevnější možná neznamená nejlepší, ale cenové srovnání je tu od toho, abyste se vyhnuli těm předraženým. Je naprosto zbytečné platit víc, než musíte za srovnatelnou službu. Ušetřené peníze jsou nezanedbatelné, jdou do tisícovek.

Porovnáním pojišťoven naše služba nekončí. Srovnávač je napojen na jednotlivé pojišťovny a tak nejen, že vždy vidíte aktuální cenu, ale můžete si pojistku rovnou sjednat bez obíhání poboček.

Získejte až o 7.000,- Kč levnější povinné ručení!

Vyplňte naši jednoduchou kalkulačku a zjistěte, která pojišťovna nabízí nejlevnější povinné ručení.

Spočítat cenu

Srovnání pojišťoven povinné ručení

Povinko je nezávislý porovnávač cen povinného ručení. Umožňuje každému motoristovi porovnat povinné ručení napříč pojišťovnami a usnadnit si tak svou zákonnou povinnost.

Zajistěte se povinné ručení online s Allianz Direct.

Neztrácejte svůj drahocenný čas a duševní zdraví obíháním pojišťoven. Povinko vám porovná cenu povinného ručení během okamžiku. Stačí kliknout na porovnávač, vyplnit pár políček a je vymalováno. Přehled pojišťoven podle jejich cen leží před vámi.

Cena se váže přímo na konkrétní vůz a řidiče. To je něco, co z těch nepřehledných ceníků pojišťoven nevyčtete. A ještě jedna dobrá zpráva! Kalkulačka neupřednostňuje žádnou pojišťovnu a je naprosto zdarma!

  • sjednání pojištění online
  • porovnání cen povinného
  • výrazná úspora času
  • šetření mnoha nervů
  • nejlevnější povinné ručení
logo

Kalkulačka povinného ručení

© Povinko | Všechna práva vyhrazena