Povinné ručení Alianz

Allianz pojišťovna, a.s.

Ke Štvanici 656/3
186 00 Praha

IČ: 47 11 59 71
DIČ: CZ 69 90 01 236

Kontakt pro klienty +420 841 170 000
Nonstop bezplatná linka +420 800 170 000
Linka pomoci (asistenční služba) +420 241 170 000
Email: klient@allianz.cz


Nabídka Povinného ručení

Povinné ručení Allianz u produktu Exkluziv nabízí výhody, které jsou běžné především u havarijního pojištění. Chrání tedy také majetek a zdraví pasažérů na straně viníka.

Povinné ručení NORMAL OPTIMAL EXKLUZIV
Limit pojistného plnění 35/35 mil. Kč 50/50 mil. Kč 100/100 mil. Kč
Základní asistence
Úrazové pojištění dětí ve vozidle
Pojištění přípojného vozíku ✔ do 750 Kg ✔ do 2 500 Kg ✔ do 2 500 Kg
Pojištění malého motocyklu (50 ccm)
Živel
Poškození vozidla zvířetem
Garance MOBILITY ✔ základní limity ✔ dvojnásobné limity
Střet vozidla se zvířetem
Náhradní vozidlo po dobu 5 dní, 1.000,- Kč/den
Přímá likvidace
1.škoda bez vlivu na bonus
Živel Pojištění kryje situace jako vichřice, krupobití, úder blesku, povodeň, požár nebo pád stromu.
Poškození zvířetem Útoky divoké zvěře u nás nehrozí, ale i malí hlodavci dokáží zničit elektroinstalaci, brzdovou a chladící soustavu.
Garance MOBILITY Způsobil jste jako řidič nehodu a při ní jste se vážně zranil? Allianz Vám vyplatí až 500 000 Kč na pořízení nového vozidla a dále Vám po dobu 10 let bude vyplácet roční rentu až 30 000 Kč.
Střet vozidla se zvířetem Pojištění zahrnuje srážku s divokou zvěří, se zvířaty domácími i hospodářskými.

Povinné ručení SEZÓNA

Povinné ručení se přizpůsobí i těm, kteří nevyužívají své vozidlo po celý rok. Můžete si zvolit jen ty měsíce, po které vozidlo provozujete a výrazně tak ušetříte na pojistném. Navíc přitom nemusíte vozidlo vyřazovat z registru vozidel.


O pojišťovně

Allianz pojišťovna je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí předního světového pojišťovacího koncernu Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení v České republice se vypracovala mezi tři největší české pojišťovny.

Začínala s nabídkou životního pojištění, pojištěním majetku občanů, od roku 1995 nabízí také havarijní pojištění. V roce 1999 se stala jednou ze 12 pojišťoven, které začaly nabízet povinné ručení. Dnes svou šíří produktů uspokojí jak privátní, tak firemní zákazníky. Nabízí životní pojištění, pojištění majetku a odpovědnosti občanů, majetkové pojištění pro podnikatele, pojištění profesní odpovědnosti, pojištění průmyslových rizik, komplexní autopojištění pro občany i společnosti, cestovní pojištění a penzijní připojištění.

Allianz pojišťovna je jediným akcionářem Allianz penzijního fondu, který byl založen v roce 1994. Je také jediným společníkem Allianz kontakt, s.r.o. a Allianz Generální služby, s.r.o.

Na území České republiky má Allianz pojišťovna 11 regionálních ředitelství, která řídí více než 1900 pojišťovacích poradců. Mimo vlastní síť realizuje Allianz pojišťovna obchodní činnost také ve spolupráci s vybranými makléři a bankami. Své služby nabízí i prostřednictvím prodejců motorových vozidel, servisů, cestovních kanceláří a dalších partnerů.

Zázemí Allianz Group poskytuje výhodu při využití mezinárodního know-how a zaručuje přístup ke kapitálové síle celého koncernu. Pro zajištění rizik využívá Allianz pojišťovna výlučně renomovaných společností, jako např. Allianz SE, Swiss Re, Munich Re a dalších.

Zdroj: http://www.allianz.cz/

Zpět na přehled pojišťoven

Získejte až o 7.000,- Kč levnější povinné ručení!

Vyplňte naši jednoduchou kalkulačku a zjistěte, která pojišťovna nabízí nejlevnější povinné ručení.

Spočítat cenu

Srovnání pojišťoven povinné ručení

Povinko je nezávislý porovnávač cen povinného ručení. Umožňuje každému motoristovi porovnat povinné ručení napříč pojišťovnami a usnadnit si tak svou zákonnou povinnost.

Zajistěte se povinné ručení online s Allianz Direct.

Neztrácejte svůj drahocenný čas a duševní zdraví obíháním pojišťoven. Povinko vám porovná cenu povinného ručení během okamžiku. Stačí kliknout na porovnávač, vyplnit pár políček a je vymalováno. Přehled pojišťoven podle jejich cen leží před vámi.

Cena se váže přímo na konkrétní vůz a řidiče. To je něco, co z těch nepřehledných ceníků pojišťoven nevyčtete. A ještě jedna dobrá zpráva! Kalkulačka neupřednostňuje žádnou pojišťovnu a je naprosto zdarma!

  • sjednání pojištění online
  • porovnání cen povinného
  • výrazná úspora času
  • šetření mnoha nervů
  • nejlevnější povinné ručení
logo

Kalkulačka povinného ručení

© Povinko | Všechna práva vyhrazena