Ušetříme vám peníze

Možná máte štěstí a máte tu nejvýhodnější nabídku povinného ručení sjednanou. V tom případě gratulujeme. Pokud tomu tak není, nabízíme vám srovnání cenových nabídek, které nabízí pojišťovny přímo vám na míru. Stačí vyplnit pár údajů o sobě a o vozidle. Takové porovnání vás k ničemu nezavazuje a ani při dokončení až do sjednané smlouvy si nemusíte vybírat tu nejlevnější. Záleží na vás.

Ušetříme vám čas

Služba porovnání povinného ručení přes naši online kalkulačku je srovnatelná s návštěvou poboček. Jsou tu ale dva zásadní rozdíly. Přes internet získáte lepší cenu kvůli menším nákladům a především informace získáte do tří minut. Zkuste se zamyslet nad tím, jak dlouho by vám trvalo, oběhnout všechny pobočky osobně. To by bylo potřeba pro získání nabídek na míru.

Nic po vás nechceme

Náš srovnávač povinného ručení je naprosto zdarma! Povinko.cz žije z partnerských provizí, které inkasuje přes třetí stranu od pojišťoven.
Nezáleží nám na tom, jakou pojišťovnu si zvolíte, protože provizi máme ve všech případech stejnou. To zaručuje, že neupřednostňujeme jednu pojišťovnu před druhou a rady na tomto webu jsou proto vždy nezávislé.

Získejte až o 7.000,- Kč levnější povinné ručení!

Vyplňte naši jednoduchou kalkulačku a zjistěte, která pojišťovna nabízí nejlevnější povinné ručení.

Spočítat cenu

Srovnání pojišťoven povinné ručení

Povinko je nezávislý porovnávač cen povinného ručení. Umožňuje každému motoristovi porovnat povinné ručení napříč pojišťovnami a usnadnit si tak svou zákonnou povinnost.

Zajistěte se povinné ručení online s Allianz Direct.

Neztrácejte svůj drahocenný čas a duševní zdraví obíháním pojišťoven. Povinko vám porovná cenu povinného ručení během okamžiku. Stačí kliknout na porovnávač, vyplnit pár políček a je vymalováno. Přehled pojišťoven podle jejich cen leží před vámi.

Cena se váže přímo na konkrétní vůz a řidiče. To je něco, co z těch nepřehledných ceníků pojišťoven nevyčtete. A ještě jedna dobrá zpráva! Kalkulačka neupřednostňuje žádnou pojišťovnu a je naprosto zdarma!

  • sjednání pojištění online
  • porovnání cen povinného
  • výrazná úspora času
  • šetření mnoha nervů
  • nejlevnější povinné ručení
logo

Kalkulačka povinného ručení

© Povinko | Všechna práva vyhrazena