Srovnávač povinného ručení

Díky srovnávači povinného ručení získáte už za pár vteřin srovnání stovek možných kombinací, z nichž vám ukážeme přehledný seznam seřazený podle ceny od nejlevnější nabídky. Můžete si pak vybrat, jestli dáte přednost ceně, nebo si vyberete podle značky či nabídky doplňkových služeb. Nejlevnější nabídka se nemusí vyplatit, ale je dobré znát ceny na trhu, kde se váš vůz pohybuje a neplatit zbytečně tu nejdražší. Ve všech případech máte možnost online sjednání pojistky bez trmácení se na pobočku.

Další možností je skutečně si na pobočky dojít, protože ceníky na webech pojišťoven jsou obecné. Cenu právě pro váš případ zjistíte osobně, ale přijdete o spoustu času a o slevu, která je při uzavření online často značná. Pojišťovny totiž mají v takovém případě zlomek nákladů spojených se získáním nového klienta.


Díky srovnávači povinného ručení už nemusíte obíhat pobočky kvůli srovnání jejich nabídek

Zkušenosti zákazníků s naším srovnávačem

Jirka

Většinou dostanete povinné ručení už při koupi vozu přímo od prodejce, ale nemáte jistotu, jestli pro vás vybral to nejlepší. Díky webu povinko.cz mám okamžitě přehled, která pojišťovna mě vyjde nejlevněji a zároveň která mi nabídne jaké krytí.
- Jiří Horák

Kateřina Binková

Srovnávač povinného ručení jsem zvolila proto, že jsem díky němu nalezla velmi levné povinko. Navíc vše proběhlo velmi rychle, hned následující den jsem měla zelenou kartu v ruce, jen vyrazit na cesty... Také při řešení drobných změn jsem se setkala s ochotou, rychlostí a profesionalitou. Proto všem doporučuji, já osobně se v případě potřeby opět ráda na tuto společnost obrátím.
- Kateřina Binková.

Je srovnávač povinného ručení "cinklý"?

Možná jste už zaslechli předsudek, že srovnávač povinného ručení ukazuje na prvním místě tu pojišťovnu, ze které má provozovatel nejvyšší provizi. Nedává to smysl. Nejvyšší provizi si teoreticky může dovolit zaplatit jen ta nejdražší nebo jedna z nejdražších pojišťoven a ta nikdy nemůže vyjít ve výsledku srovnávače jako nejvýhodnější.

Lhát ve výsledcích nemohou, protože zákazník si může pojistku sjednat rovnou přes srovnávač a uvedené ceny by se dožadoval. Jediné řešení tedy je, že velká pojišťovna půjde s cenou dolů. Provize v tom nehraje roli. Kromě toho povinko.cz má ze všech pojišťoven stejnou provizi, protože se zabývá generováním leadů a ne prodejů. Nemusíte si pojistku sjednávat, jestli chcete jen zjistit ceny, ale až ty ceny uvidíte, určitě si řeknete, že se sjednání vyplatí. Vyhazovat peníze oknem si totiž dnes může dovolit jen málokdo.

Proč je sjednání u srovnávače výhodnější?

Srovnávač povinného ručení má spoustu výhod. Nejvýraznější z nich je cena. Pojišťovny jsou totiž ochotny výrazně zlevnit klientům, na které kvůli jejich nabírání nemuseli vynakládat téměř žádné náklady. To ale často dělají i na svých vlastních stránkách. Jaké jsou tedy další výhody?

Cena dále klesá s množstvím přivedených zákazníků. Pokud přijdete k pojišťovně sami, opět jste poněkud dražší, než kdyby vás přišlo 10, 50, 100.. Srovnávače jich pojišťovnám přivádějí stovky denně a s tím i cena pojištění opět klesá.

Neposlední výhodou jsou také peníze nepřímo získané na ušetřeném čase a nervech. Čas spojený s obíháním jednotlivých poboček stojí u každého z nás jiné peníze, proto je nelze dále konkretizovat. Celé dny vás může stát to, co u nás zjistíte do 3 minut. To už necháme na vás, jak si svého času ceníte.

Povinko je nezávislý porovnávač cen povinného ručení. Umožňuje každému motoristovi porovnat povinné ručení napříč pojišťovnami a usnadnit si tak svou zákonnou povinnost.

Zajistěte se povinné ručení online s Allianz Direct.

Neztrácejte svůj drahocenný čas a duševní zdraví obíháním pojišťoven. Povinko vám porovná cenu povinného ručení během okamžiku. Stačí kliknout na porovnávač, vyplnit pár políček a je vymalováno. Přehled pojišťoven podle jejich cen leží před vámi.

Cena se váže přímo na konkrétní vůz a řidiče. To je něco, co z těch nepřehledných ceníků pojišťoven nevyčtete. A ještě jedna dobrá zpráva! Kalkulačka neupřednostňuje žádnou pojišťovnu a je naprosto zdarma!

  • sjednání pojištění online
  • porovnání cen povinného
  • výrazná úspora času
  • šetření mnoha nervů
  • nejlevnější povinné ručení
logo

Kalkulačka povinného ručení

© Povinko | Všechna práva vyhrazena